DZIĘKUJEMY … ZA WASZE ZAANGAŻOWANIE

DZIĘKUJEMY … ZA WASZE ZAANGAŻOWANIE

DRODZY RODZICE, OPIEKUNOWIE!
DZIĘKUJEMY ….
…. za Wasze zaangażowanie i zaufanie, którym obdarzacie nas na co dzień w trakcie trwania terapii logopedycznej. Wspólnie z Wami wspieramy rozwój Waszych dzieci, bo wiemy jak ważną rolę odgrywa współpraca rodziców z logopedów.
Tak … to jeden z podstawowych elementów skutecznej terapii logopedycznej.
Dziękujemy za Waszą cierpliwość oraz świadomość naszych wspólnych działań terapeutycznych.
Dziękujemy za wspólne rozmowy, które odbywają się po każdych zajęciach terapeutycznych, aby na bieżąco przekazywać wskazówki do dalszej pracy na kolejny tydzień.
Często wspominam w trakcie rozmowy czy konsultacji, że logopeda jest przewodnikiem terapii, ustala plan działań terapeutycznych dostosowany do indywidualnych możliwości dziecka, ale podkreślam również jak ważną osobą w terapii logopedycznej jest RODZIC, który utrwala w warunkach pozagabinetowych wypracowane w trakcie trwania terapii elementy. Systematyczna terapia logopedyczna szybciej przyniesie zamierzone efekty, które z kolei zmotywują dziecko do dalszej pracy, a tym samym podwyższą u niego poczucie własnej wartości. Przełoży się to również na późniejszą pracę szkolną i przygotuje przyszłego ucznia, by wytrwale dążyć do wyznaczonego przez siebie celu.
Drogi Rodzicu!
Jeżeli potrzebujesz konsultacji logopedycznej bądź chciałbyś zacząć systematyczną terapię logopedyczną ze swoim dzieckiem, to zapraszamy serdecznie do nas.
Nasz zespół logopedów chętnie odpowie na wszystkie pytania.
Pozdrawiamy
Zespół Pracowni Logopedycznej Logołodzianka